Certifikované kurzy v masérskej škole Zamas vo Vrútkach.

Metódu SM systém/SPS 1A+1B a 1C+1D na masérskej škole Zamas vyučujem od r. 2014. Počas tohto obdobia moje kurzy navštívilo mnoho lekárov, fyzioterapeutov, masérov, fitness trénerov, ale aj pacientov, ktorí si cvičením chceli vyriešiť svoje zdravotné problémy. Našiel som si medzi nimi mnoho priateľov, s ktorými som stále v kontakte. Kedykoľvek sa na mňa môžu obrátiť ak potrebujú pomoc. Ku každému žiakovi na kurze mám individuálny prístup.

Na kurzoch vládne vždy dobrá a priateľská nálada, veľa diskutujeme, žiaci si medzi sebou vymieňajú informácie. Chodievame na spoločné obedy a večer máme spoločné posedenia. Z každého kurzu si odnášame nezabudnuteľné zážitky.

V prípade, že sa chcete kurzu zúčastniť, rád Vás na kurze uvítam. Dozriem na to aby ste sa cítili príjemne a naučili sa cvičiť tak, aby ste mohli cvičením pomôcť sebe, svojim blízkym alebo svojim klientom.

V prípade, že Vám nevyhovuje termín kurzu v masérskej škole Zamas, sa môžete prihlásiť na certifikovaný kurz v Námestove.

V masérskej škole Zamas vo Vrútkach prebiehajú kurzy 1A+1B a 1C+1D. Termíny a ceny kurzov si môžete pozrieť Tu

Čaká Vás príjemné prostredie a rodinná atmosféra. Môžete sa ubytovať v priestoroch masérskej školy. V blízkosti školy je parkovisko vyhradené pre žiakov školy. K dispozícii máte kuchynku, kde si môžete prihriať alebo uvariť jedlo. Kurzy sú určené pre profesionálov, ale aj pre laickú verejnosť. Po absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie o absolvovaní kurzu v slovenskom a anglickom jazyku.

Na kurze 1A+1B sa naučíte základné cviky. Oboznámite sa s teóriou a účinkami cvičenia. Povieme si o indikáciách a kontraindikáciách cvičenia.

Na kurze 1C+1D sa naučíte pokročilejšie formy cvičenia a základy manuálnych techník, ktorými aktívnejšie zasahujeme do cvičenia.

Pomôcky na cvičenie SM systému si môžete zakúpiť priamo na kurze za výhodné ceny alebo na eshope fitpomocky.sk alebo nutrimas.sk

Po absolvovaní kurzu Vám poskytnem online konzultácie zdarma.

Všetci ste srdečne vítaní.