Certifikované kurzy SM systém Námestovo


SM SYSTÉM/SPS CERTIFIKOVANÉ KURZY

 1A+1B a 1C+1D

pre masérov, fyzioterapeutov a trénerov, ktorí chcú svojim klientom ponúknuť viac


Certifikovaný kurz metódy SM Systém/SPS ( špirálna stabilizácia) je vzhľadom na odbornejší obsah určený pre záujemcov, ktorí sa chcú naučiť cvičiť cviky na profesionálnej úrovni.


Volám sa Juraj Volf, som osobný trénercertifikovaný lektor a cvičiteľ metódy SM systém/SPS.

Naučte sa cvičiť SM systém pod mojím dohľadom a získajte osvedčenie o absolvovaní kurzu.

Lektorský kurz som absolvoval u autora tejto metódy MUDr. Richarda Smíška. SM systém vyučujem od roku 2014. Mnoho mojich žiakov je z radov masérov, trénerov, fyzioterapeutov a lekárov, ktorí metódou SM systém/SPS úspešne pomáhajú svojim pacientom a klientom..

Ponúkate svojim klientom kvalitné služby a ešte Vám niečo chýba? Zapíšte sa na naše kurzy a rozšírte si svoje vedomosti.


Ak sa nájdete v tejto skupine, tak sú kurzy určené práve pre vás:

- fyzioterapeuti a rehabilitační pracovníci
- terapeuti, osobní tréneri, maséri
- pracovníci zdravotníckych a kúpeľných zariadení alebo zariadení pre seniorov
- učitelia telesnej výchovy na základných a stredných školách
- tréneri fitness centier
- opatrovateľky v sociálnych zariadeniach
- všetci, ktorí chcú svojim zákazníkom ponúknuť viac kvalitných služieb

Pridajte sa k nim aj vy, a po ukončení kurzu obdržíte osvedčenie o absolvovaní kurzu. Po splnení ostatných legislatívnych podmienok vás osvedčenie oprávňuje ďalej precvičovať metódu SM systém/SPS s vašimi klientmi.

Ponúknite vašim klientom viac, rozšírte svoje služby a spoznajte nové možnosti, ako vašim klientom efektívne pomôcť s trvalým odstránením príčiny ich bolestí.

Kurz  je vhodný aj pre laickú verejnosť.
Pre pacientov odporúčame nasledovné individuálne cvičebné lekcie, online lekcie alebo intenzívne kurzy
KLIKNI TU.

Certifikovaný kurz 1A+1B

Čo sa na kurze naučíte?

Naučím vás základné cviky, ktoré si budeme precvičovať v sede na stoličke, v stoji a na podložke. Cviky sú vhodné pre začiatočníkov, pre deti a pacientov.

Ako kurz prebieha?

Začneme s teóriou kde sa dozviete ako SM systém vznikol a kto je autorom metódy. Vysvetlíme si princípy metódy a ukážeme si účinky cvičenia na rôznych zdokumentovaných prípadoch. Naučíte sa ako funguje chrbtica a svalstvo, ako sa starať o medzistavcové platničky a ako im zabezpečiť dostatočnú výživu aby mohli správne fungovať. Ukážem vám rôzne cviky na mobilitu chrbtice a ramien.

Ukážem vám ako sa orientovať v snímkach z MRI, aby ste vedeli klientovi vysvetliť jeho diagnózu. Na záver teórie si prejdeme indikácie a kontraindikácie pri cvičení. Nasledovať bude krátka prestávka kde sa môžete osviežiť kávou, minerálkou alebo čajom, a dať si niečo na zahryznutie. To všetko mám pre vás pripravené zdarma.

Po prestávke bude nasledovať praktická časť, na ktorej si ukážeme spôsob upnutia a uchopenia lana, druhy cvičebného lana a jeho použitie. Pokračovať budeme cvičením, naučíme sa správne pri cvičení dýchať a správnu techniku cvičenia. Každého z vás individuálne skontrolujem a usmerním. Cvičiť budete dovtedy, kým nebudete mať cviky dobre zvládnuté, aby ste po ukončení kurzu mohli bez obáv cvičiť so svojimi klientami.

Po zavŕšení praktickej časti vám odovzdám osvedčenie o absolvovaní kurzu SM systém/ SPS a vy sa oficiálne stanete cvičiteľmi tejto účinnej metódy.

V prípade, že si po čase budete chcieť cvičenie zopakovať, mám pre vás k dispozícii precvičenie za výhodnú cenu a online poradenstvo zdarma.

Na certifikovanom kurze si môžete zakúpiť pomôcky na SM systém/SPS (lano, podložku, knihy a DVD).

Zapíšte sa na kurz ešte dnes, a staňte sa certifikovaným cvičiteľom metódy SM systém/SPS


Certifikovaný kurz 1C+1D


Po absolvovaní kurzu 1A+1B si môžete svoje nadobudnuté vedomosti rozšíriť kurzom 1C+1D. Počet účastníkov kurzu min. 2 (môžete si so sebou priviesť niekoho na nácvik manuálnych techník).

Čo sa na kurze naučíte?

Osvojíte si pokročilejšie formy cvičenia a manuálne techniky pre uvoľnenie svalstva a tlaku na platničky. Naučíte sa aktívne pracovať s klientom a pomáhať mu pri cvičení.

Ako kurz prebieha?

Precvičíte si základné cviky z kurzu 1A+1B a naučíte sa pokročilejšie formy cvičenia s podložkou.

Osvojíte si prácu s klientom, prehĺbite si vedomosti z anatómie, zo spolupráce svalových skupín.

Po krátkej prestávke sa naučíte postup pri manuálnych technikách uvoľnenia chrbtice, mobilizáciu panvy, rebier a pletenca ramenného a uvoľnenie krčného svalstva.

Manuálne techniky urýchlia a zintenzívnia liečbu a umožnia klientovi dosiahnuť optimálny rozsah pohybu pri cvičení.

Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie, ktorý vás oprávňuje na precvičovanie so svojimi klientmi.

Na certifikovanom kurze si môžete zakúpiť pomôcky na SM systém/SPS (lano, balančnú podložku, knihy a DVD).

Zapíšte sa na kurz ešte dnes, a staňte sa certifikovaným cvičiteľom metódy SM systém/SPS

SM systém základné cviky